Maszyna jako metafora Zbawienia 
Moja praca prezentuje Historię Zbawienia według teologii chrześcijańskiej. Chciałam, aby rysunek służył jako pomoc edukacyjna dla dzieci i tą myślą kierowałam się podczas pracy.  Symbolem łaski w Piśmie Świętym jest woda i tymże symbolem postanowiłam posłużyć się podczas rysowania. Niebieskie strugi wyznaczają kierunek czytania i prowadzą odbiorcę przez ilustrację. Rysunkowi towarzyszą krótkie teksty mojego autorstwa wyjaśniające zagadnienia, które mogą wydać się trudne do zrozumienia dla dzieci, np. co to jest łaska, albo jak wygląda Bóg. Estetyką, którą inspirowałam się podczas rysowania były ikony i średniowieczne iluminacje. Zaciekawiły mnie swoim sposobem przetwarzania rzeczywistości i kreatywnym, nieco naiwnym sposobem przedstawiania skomplikowanych prawd teologicznych. 
Naklejki dla wydziału grafiki Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie
Razem z moim zespołem pracowaliśmy nad naklejkami przeznaczonymi do promocji ASP w mediach społecznościowych.  Moim zadaniem było zaprojektowanie dwóch z serii naklejek dotyczących tematu rekrutacji na uczelnię. Pierwsza po prawej pokazuje niedoszłego studenta w trakcie przygotowywania prac do portfolia, natomiast druga ma za zadanie pocieszać kandydatów, którym nie udało się zdać egzaminów wstępnych 
Oto jest krasnoludek
projekt komiksu opowiadającego o niewidzialnej (nieudokumentowanej) pracy kobiet w kopalni
Tajemnicze kobiety pracujące w kopalni wydały mi się podobne do krasnoludków. Bo przecież krasnoludków nikt nigdy nie widział i nie słyszał. A podobno pracują w kopalni. No i prawda, bo kto potrafi je dojrzeć, gdy przemykają czarne od węgla w czarnych ciemnościach i usłyszeć, gdy ich kroki są takie cichutkie? Mój komiks jest trochę dla dzieci a i trochę dla dorosłych, bo to nie bajka przecież. Jest trochę wesoły, a  trochę smutny, bo życie jest tak samo smutne jak i śmieszne.
Cyrkiel i Metodyk i ABC podrywu
Gdy rozum śpi, budzą się różne straszydła. A rozum śpi, gdy urządza się podboje miłosne. O nieszczęśliwe młode dziewczęta! Chłopcy o gładkich licach i niewinnym uśmiechu mają serca twarde niczym opony tira! Pamiętajcie, że prawdziwa potworność może tkwić w sercu Casanovy, miast w jego pryszczatej facjacie!
Komiks opowiada historię dwóch straszydeł i ich książki. Cyrkiel i Metodyk piszą poradnik podrywu, aby oświecić ciemny lud. Cyrkiel jest piękny i bałamutny, z rozkoszą pożera dziewczęce serca, Metodyk zaś, mimo swego szkaradnego wyglądu odznacza się szlachetnością charakteru. Cyrkiel z gracją ukrywa swoje niskie pobudki, Metodyk wyszydza jego obłudę.
powrót do góry